Letošnje posebno šolsko leto se je na poseben način zaključilo tudi na tekmovanju turistične zveze Slovenije Turizmu pomaga lastna glava. Naši učenci so pripravili turistično nalogo z naslovom Javorski kamenček iz vesolja – festival ob 10. obletnici najdbe meteorita Javorje. Ker se v mesecu marcu nismo mogli predstaviti na turistični tržnici, je bila naša naloga, da ob koncu meseca maja, ko smo se vrnili v šolske klopi, posnamemo kratek predstavitveni film, kjer naredimo reklamo za naš festival. Nastal je zanimiv promocijski video, ki si ga lahko spodaj tudi ogledate in še več izveste o naši zamisli.

S tem se je tudi zaključilo naše letošnje sodelovanje na tekmovanju. Za ves trud smo prejeli SREBRNO PRIZNANJE na državnem nivoju. Bravo, naši učenci!