Letošnji teden otroka, ki smo ga obeležili tudi v šoli, je imel krasno sporočilo – “Razigran uživaj dan!”

Pripravili smo dejavnosti, ki so našim šolarjem popestrile prve oktobrske dneve. Najprej smo prebrali poslanico tedna otroka, ki jo je tokrat kar v stripu pripravil Boštjan Gorenc Pižama: POSLANICA.

Nato je v torek sledil dan dejavnosti. Učenci od 1. do 3. razreda smo se spoprijeli z gozdnimi izzivi. V našem gozdu nad Muravami smo izdelovali gozdni tobogan in tekmovali, po katerem izmed toboganov se bo žogica zakotalila najdlje. Ugotovili smo, da smo bili prav vsi zelo zelo ustvarjalni in inovativni. Pomerili smo se tudi v gozdnem bingu ter pripravili gozdne poligone. Vsi smo se pri tem zelo zabavali, kljub temu, da nam je malce ponagajalo vreme.

Učenci 4. in 5. razreda pa so dan preživeli na ekskurziji – eni na Gorenjskem, drugi pa na Notranjskem. Utrinke njihovih doživetij si lahko ogledate na povezavah – četrtošolci, petošolci.

V sredo smo del pouka namenili igri – igrali smo se z igračami in družabnimi igrami, ki smo jih prinesli od doma.

V četrtek je zabavne športne dejavnosti pripravila učiteljica Jolanda. Petek pa je bil namenjen ustvarjanju.

Če se ozremo nazaj, lahko z gotovostjo trdimo, da smo razigrano preživeli teden in ne samo dan! 😉