Komaj smo dočakali letošnji teden otroka, ki se je letos pričel pod geslom »Skupaj se imamo dobro« ali kot pravi ambasador letošnjega tedna otroka Nipke »Skp se mava dobr«. Ugotovili smo, da se imamo najlepše, ko se igramo, zabavamo, pojemo, plešemo, pogovarjamo, beremo, … Teden smo tako pričeli z različnimi dejavnostmi.

Prebirali smo knjigo o prijateljstvu ter ustvarjali možičke prijateljstva ter povedali, kaj najraje počnemo s prijatelji.

Družili smo se ob športnih igrah in igrah v tujem jeziku.

Izdelali smo zapestnico prijateljstva ter jo podarili sošolcu ali prijatelju.

Seveda nismo pozabili tudi na igro z igračami, na katero smo še posebej težko čakali.

V nadaljevanju tedna smo učenci prvega razreda na obisk povabili otroke iz vrtca ter jim zaigrali predstavo o Zrcalcu in zapeli nekaj pesmic, ki smo se jih v prvem mesecu šolanja že naučili.

Ob koncu tedna smo se poveselili še ob slastnem kostanju ter pripravili jesenski kostanjev piknik.

Za konec pa smo pripravili razstavo naših izdelkov in vsem pokazali, da nam je zares skupaj najlepše.