V petek, 13.oktobra smo se na povabilo vrstnikov iz vrtca Agata s kombijem odpeljali v Poljane. Že vožnja s kombijem je bila pravo doživetje:) Otroci iz skupine Korenjaki so nas pričakali v igralnici, kjer je bilo že vse pripravljeno za predstavo Melje, melje, mlinček. Otroci so nam pripravili zanimivo predstavo, ki so jo zaključili s plesom Ob bistrem potoku je mlin. Nagradili smo jih z aplavzom, nato pa je sledilo druženje ob igri – otroci so imeli na voljo različne nestrukturirane materiale, ki so bili pripravljeni tako na hodniku kot v igralnici. Po začetni zadržanosti so se otroci lepo zaigrali v manjših igralnih skupinah, med seboj pa so se našli bratranci, sestrične, sosedje…Prav zanimivo jih je bilo opazovati.

Čas nam je zelo hitro minil. Dogovorili smo se, da nam Korenjaki vrnejo obisk v pomladanskem času, ko se bomo skupaj podali po poteh velikana Vrharja.

Prispevek je napisala vzgojiteljica Antonija Dolenc