V ponedeljek smo naročili lepo vreme😊, saj smo na ta dan načrtovali zaključek vrtca oz. zaključni pohod. Naš cilj je bila Gora, prelepa točka s cerkvico, ki jo vsak dan lahko gledamo iz našega vrtca.

Starši in otroci smo se zbrali na Hlevišah, od koder smo se po cesti podali našemu cilju naproti. Precej velika skupina se je počasi razdelila na manjše skupinice, ki so vsaka v svojem tempu »hiteli« cilju naproti. V prijetnem druženju, klepetu, preskakovanju luž in iskanju vej in kamenčkov je pot zares hitro minila. Na cilju smo se najprej malo oddahnili, otroci so nas presenetili s kratkim programom, sledilo je sladko presenečenje. Pot nazaj je bila še krajša, nekateri so skoraj celo pot tekli😊.

Oblaki so bili vedno bolj gosti, a dežja nam k sreči niso prinesli. Zadovoljni in malo utrujeni smo se poslovili, z obljubo da kakšen pohod skupaj s starši še kdaj  izvedemo.

Prispevek je napisala vzgojiteljica Antonija Dolenc