Danes smo spoznali poklic učiteljice angleščine. Tajdina mami je prišla v vrtec kar s kovčkom. Ta kovček pa je bil nekaj posebnega:)

V njem je bila čisto prava čarobna palčka, ki je Mihelo  z našo pomočjo začarala, da je govorila slovensko ali pa angleško. V kovčku je bilo še veliko raznoraznih pripomočkov: napihljiva žoga, medvedek, lutka žaba, naprstne lutke, brisače za na plažo…. Mihela je otrokom pripravila več kot eno uro različnih angleških dejavnosti. Otroci so ji z veseljem sledili in sodelovali ter se igrali z angleščino. Jezik, ki ga ne razumejo in govorijo, jim je preko igre in ostalih dejavnosti postal bolj domač, da so govorili, peli, šteli v angleščini. Ker je bilo tako zanimivo in pestro nam je  čas zelo hitro minil.

Res prijetna in nadvse zanimiva predstavitev tujega jezika. Hvala Mihela.

.