Letos smo se v okviru srečanja podružničnih šol odpravili na obisk na PŠ Vrh Svetih Treh Kraljev. Skupaj z učenci preostalih šestih podružničnih šol smo se dobili na vrhu Vrha Svetih Treh Kraljev. Po uvodnem nagovoru in pesmi učencev gostiteljev, smo se odpravili na sosednji hrib – Lavrovec. Tam stoji sončna ura, ki beleži sončno obsevanje. Z zanimanjem smo si jo ogledali. Po grebenu hriba smo se odpravili nazaj proti Vrhu. Dan je minil v prijetnem vzdušju. Na pot se je odpravilo 205 učencev ter 23 spremljevalcev. Ugotovili smo, da se število otrok na okoliških podružničnih šolah počasi povečuje. Veseli smo, da je temu tako ter da se vsako leto skupaj družimo v prelepi okolici, ki jo malokrat obiščemo.