Tudi letos smo s svojimi izdelki sodelovali na dobrodelnem sejmu, ki je potekal 2. 12. na OŠ Poljane. Izdelali smo veliko lepih izdelkov in voščilnic. Bili smo dobri ponudniki, zato smo se v Javorje vrnili s praznimi škatlami. Izkupiček dobrodelnega sejma je tudi letošnje leto šel v šolski sklad.

Pretekli teden pa smo tudi v Javorjah pripravili mini dobrodelni sejem. Ponovno smo ponudili izdelke, ki so ostali na sejmu v Poljanah. Veselimo pa se, da bo v naslednjem šolskem letu sejem ponovno potekal pri nas, v Javorjah, in bomo s svojimi izdelki lahko pričarali čudovite praznične dni tudi vsem našim sokrajanom, ki se sejma v Poljanah niso udeležili.

Utrinke s sejma v Poljanah si lahko ogledate na spletni strani OŠ Poljane. Prilagamo pa utrinek z našega mini dobrodelnega sejma v Javorjah.